Sítě FTTx v roce 2016

Sítě FTTx v roce 2016

V rámci AKADEMIE VLÁKNOVÉ OPTIKY A OPTICKÝCH KOMUNIKACÍ®
Vás tým společnosti PROFiber Networking se svými partnery zve na odborný seminář.

Motto: „Vysokorychlostní internet a sítě NGA – černobílá mapa a pestrá realitaʺ

KDY: 10. a 11. března 2016
KDE: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova 23, 624 00 Brno. Mapa zde.

SEMINÁŘE FTTx (FIBRE-TO-THE-X)

Rádi bychom Vás i tento rok pozvali na odborný seminář zaměřený na problematiku optických přístupových sítí FTTx. Zúčastněte se pokračování řady úspěšných seminářů, které se během minulých let setkaly s velkým ohlasem a navštívilo je již přes 3 000 účastníků.

Témata přednášek a způsob organizace semináře jsou zvoleny tak, abychom účastníky obohatili nejen o aktuální odborné informace, ale zároveň jim umožnili setkat se s řadou expertů a kolegů z oboru.

Pro Vaše další dotazy jsme Vám k dispozici.
Za organizátory a partnery srdečně zvepozvanka_FTTX

PŘEDNÁŠKY
Naším cílem je poskytnout Vám co nejvíce nových a užitečných poznatků, včetně zkušeností z projektů realizovaných v rámci České a Slovenské republiky.
Náš program se proto skládá nejen z přednášek specialistů a odborníků týmu PROFiber
Networking, ale i z přednášek našich partnerů.


VÝSTAVKA
Program jsme se rozhodli doplnit ukázkou produktů pro výstavbu a servis optických i  metalických přístupových sítí. Navštívit tuto výstavu bude možné po celou dobu trvání semináře.

Prezentovány budou:
Aktivní prvky a koncová zařízení/komponenty, FC/pasivní prvky optických sítí/optické kabely, trubičky/měřící a servisní technika, testery/montážní a servisní činnosti.


MISTROVSTVÍ SVĚTA V MIKROTRUBIČKOVÁNÍ
Pro všechny odhodlané účastníky je již tradičně připravena soutěž montážních skupin v instalaci vláken a zafukování do mikrotrubiček.
Akce se bude konat souběžně s přednáškami v rámci prvního dne a je dobrou příležitostí pro montážní skupiny představit se odborné veřejnosti. Pro ostatní je tato akce jedinečnou možností, jak shlédnout techniku a činnosti instalace naživo. Start ve 14:00 hod

konference_FTTXWORKSHOP
Společně s našimi partnery chceme sdílet i praktické zkušenosti, proto se budeme souběžně se seminářem věnovat praktickým tématům mapování NGA sítí, geografické a technické dokumentace sítí. Pod vedením společnosti HEXAGON-INTERGRAPH.
Workshop bude probíhat souběžně se seminářem.
Začátek workshopu 13:30

WORKSHOP – NUTNÁ REGISTRACE
Workshop je součástí semináře a účast je podmíněna registrací na seminář. Registrovat se můžete elektronicky na našich webových stránkách zde.
Bez registrace není možné se workshopu účastnit.
Kapacita sálu je omezená!

Pozvánka_sítě_FTTx_2016


info_0_FTTXinfo_1_FTTXinfo_2_FTTXinfo_3_FTTX